Karty lunchowe alternatywą dla bonów żywieniowych

Na sukces firmy składa się wiele elementów. Motywowanie pracowników to jeden z nich. Sposobów motywowania pracowników jest obecnie mnóstwo, ale rozwiązania, które odpowiadają na indywidualne potrzeby pracowników są najbardziej efektywne. W wielu firmach pracownicy otrzymują dzisiaj karty lunchowe. Pracownicy, którzy otrzymują karty lunchowe bardzo je cenią; dzięki nim mogą zjeść ciepły posiłek, za który płaci pracodawca.

Punkty, w których akceptowana jest karta żywieniowa

Karta lunch to doskonała alternatywa dla bonów żywieniowych. Popularność karty lunch bardzo szybko rośnie. Placówek gastronomicznych, w których można dokonywać płatności kartą lunchową jest obecnie ponad sto tysięcy. Karta lunch może zostać wykorzystana do dokonania płatności za posiłki zjedzone w: firmowych stołówkach, restauracjach, pizzeriach, barach szybkiej obsługi, zakładowych kantynach. To sam pracownik wybiera formę, czas i miejsce posiłku. Właściciele punków gastronomicznych, którzy akceptują karty lunch, mają dla ich właścicieli wiele atrakcyjnych zniżek. W efekcie zwiększa się wartość środków, które znajdują się na karcie. Znajdujące się na karcie środki mogą być przez pracownika kontrolowane na różne sposoby. Środki na karcie mogą być kontrolowane za pośrednictwem serwisu telefonicznego, aplikacji mobilnej lub strony internetowej. Za użytkowanie karty od pracowników nie są pobierane żadne opłaty. O kwocie, która znajdzie się na karcie, oraz o tym, jak często będzie ona doładowywana decyduje pracodawca.

Wybór karty lunch

Karta lunch jest rodzajem kart przedpłaconych. Pracodawcy, którzy zdecydują się wręczać pracownikom kartę żywieniową, powinni sprawdzić, jak duże doświadczenie ma firma, która wydaje kartę. Im dłuższy staż na rynku ma firma, tym jest bardziej rzetelna. Warto zainteresować się ofertą firmy, która ma także inne rodzaje kart przedpłaconych, a dodatkowo zapewnia doradztwo podatkowe. Wybierając firmę wydającą karty lunch warto postawić na taką, która usługę realizuje bardzo szybko.

Zobacz też:

Dodaj komentarz