Poznaj najbardziej niebanalne atrakcje weselne w Warszawie

Poznaj najbardziej niebanalne atrakcje weselne w Warszawie

Pytanie o to, czym zaskoczyć weselnych gości należy do tych, które potrafi spędzać sen z powiek niejednej młodej parze. Nic w tym dziwnego. Każdy marzy przecież o tym, aby zorganizować wyjątkowe wesele, a trudno mówić o wyjątkowości, gdy goście nie są zadowoleni.

Na szczęście, istnieje przynajmniej kilka rozwiązań, w przypadku których możemy mieć pewność, że nawet malkontenci będą nimi usatysfakcjonowani.

Fotobudka

Fotobudka jest nam znana przede wszystkim z imprez plenerowych i zagranicznych filmów dla nastolatków, gdy jednak wymienia się atrakcje weselne w Warszawie, które są przyjmowane ze szczególnie dużą życzliwością, niezmiennie zajmuje jedno z pierwszych miejsc. Fotobudka pozwala na wykonanie zdjęcia zarówno z młodą parą, jak i z innymi gości, zdjęcie przy tym natychmiast czeka na swojego nowego właściciela, co sprawia, że rozwiązanie takie zachwyca nawet, jeśli wesele jest obsługiwane przez profesjonalnego fotografa. Nie można nie docenić i tego, że fotobudka pozwala na większą swobodę. Goście mają pewność, że zdjęć w niej wykonanych nie obejrzą wszyscy uczestnicy wesela, mogą więc pozwolić sobie na większą swobodę.

Obsługa barmańska

Zaproszenie barmana na wesele nie jest jeszcze tak popularne, jak goszczenie na nim DJ-a, obsługa barmańska na takiej uroczystości jest jednak przyjmowana z dużą życzliwością zarówno przez młodszych, jak i starszych gości. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że barman nie jest po prostu kelnerem serwującym drinki. To osoba, która wie wiele na temat łączenia alkoholi, to przy tym także fachowiec, który jest w stanie podzielić się tego rodzaju wiedzą z otoczeniem. Szczególnie dużą popularnością cieszą się pokazy barmańskie, które potwierdzają, że przyrządzanie drinków może być sztuką.

Sprawdź również: http://niezapomnianachwila.pl

Czekoladowa fontanna

Któż nie lubi czekolady? Nic więc dziwnego, że na liście wyjątkowych atrakcji weselnych nie może zabraknąć fontanny umożliwiającej nam dostęp do tego wyjątkowego napoju. Czekolada leje się strumieniem, a ułożone wokół fontanny owoce i pianki sprawiają, że można ją serwować na dziesiątki sposobów.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *