System POS Poster

System POS Poster

Działanie każdej restauracji, kawiarni oraz ogromnej ilości sklepów może być ułatwione i zdynamizowane poprzez wykorzystanie odpowiedniego systemu POS, czyli wsparcia sprzedaży i zarządzania obsługą klienta.

Poster to bardzo tani, działający w oparciu o abonament miesięczny system tego typu, który powstał początkowo na potrzeby małych kawiarni, ale dzisiaj pracuje już w 6 000 punktów na całym świecie i posiada swoje oficjalne przedstawicielstwo także w Polsce. Maleńkie kawiarnie, duże restauracje, sklepy działające w różnych branżach… To wszystko jest w zasięgu systemu Poster POS.

Czym różni się system Poster POS od innych tego typu rozwiązań?

Przede wszystkim, jest on banalny w obsłudze. Jego wdrożenie wymaga w zasadzie tylko zainstalowania aplikacji na urządzeniu mobilnym, tablecie albo nawet telefonie, co każda młoda osoba robi niemal codziennie i nigdy nie ma z tym najmniejszego problemu. Potem podłącza się jeszcze drukarkę, by można było drukować odpowiednie dokumenty i to wszystko. Nie ma żadnych utrudnień, nie ma dodatkowego sprzętu, nie ma problemów. Nie jest nawet potrzebne połączenie z Internetem, ponieważ system może działać tylko lokalnie poprzez połączenie nie wychodzące poza lokal. W ten sposób straci się część funkcjonalności Poster POS, ale jest to możliwe.

Sprawdź również https://joinposter.com/pl

Jaka część funkcjonalności zniknie?

Nie ma się czego obawiać, ponieważ wszystkie działania sprzedażowe zostaną. Dostęp do Internetu potrzebny jest jedynie do zdalnego sprawdzania, co dzieje się w danym czasie w firmie. Właściciel kawiarni może być na drugim końcu świata, a i tak będzie znał każdy szczegół tego, co dzieje się właśnie w jego firmie i co robią pracownicy.

Nie należy odnosić wrażenia, że Poster POS to rozwiązanie dla małych lokali. Wręcz przeciwnie. Praca w małych lokalach odbywa się poprzez uproszczenie funkcjonalności systemu. Po prostu w barze fastfood czy kameralnej kawiarni nie potrzeba więcej. W dużych restauracjach Poster POS rozwija swoje skrzydła i zapewnia możliwość korzystania z kart płatniczych, planowania sali, zarządzania indywidualnymi zamówieniami i wiele innych.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *